Poziv na tribinu Kako (visoko) obrazovanje učiniti uključivijim i pravičnijim?

Od   /  27. travnja 2022.  /  1 komentar

Pozivamo Vas na online tribinu koja će se održati u utorak, 3. svibnja 2022. godine od 12:00 do 13:30 sati u organizaciji Udruge za razvoj visokoga školstva Universitas i Odsjeka za pedagogiju Filozofskoga fakulteta u Rijeci putem Zoom platforme.

Na tribini ćemo ugostiti stručnjake i znanstvenike s Instituta za razvoj obrazovanja u Zagrebu te Instituta za društvena istraživanja u Zagrebu. Gosti tribine predstaviti će novopokrenutu Mrežu Cjeloživotno učenje za sve koja je nastala u sklopu ESF projekta Tematska mreža Cjeloživotno obrazovanje dostupno svima. Raspravljat će se i o rezultatima dosadašnjih istraživanja o obrazovnim nejednakostima i planovima za buduća istraživanja. Više informacija dostupno je u pozivu.

Oznake: , , , , ,