Poziv na predavanje “Publish or perish iliti kako odabrati THE časopis?”

Od   /  16. ožujka 2012.  /  Nema komentara

Prenosimo poziv na predavanje pod naslovom: “Publish or perish iliti kako odabrati THE časopis?” koje će održati Bojan Macan, voditelj Knjižnice Instituta Ruđer Bošković. Predavanje će se održati u četvrtak, 22. ožujka 2012. godine u 14 sati, u dvorani D1 Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu (FER), Unska 3, Zagreb.

Ovo predavanje moglo bi biti korisno mladim znanstvenicima, odnosno studentima doktorskih studija, koji tijekom studija trebaju prikazati rezultate svojeg znanstvenoistraživačkog rada kroz objavljene radove u priznatim međunarodnim publikacijama.

Predavanje zajednički organiziraju FER i Hrvatska sekcija IEEE. Predviđeno trajanje predavanja je 90 minuta. Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane.

Oznake: , , ,