Otvoreno pismo Rektorskog kolegija u širem sastavu Sveučilišta u Zagrebu predsjednici Vlade Jadranki Kosor

Od   /  01. lipnja 2011.  /  Nema komentara

Rektorski kolegij u širem sastavu uputio je predsjednici Vlade Republike Hrvatske gospođi Jadranki Kosor OTVORENO PISMO vezano uz nacrte Zakona o sveučilištu, Zakona o visokom obrazovanju i Zakona o znanstvenoj djelatnosti, a u kopiji je proslijeđeno ministru znanosti, obrazovanja i športa dr. sc. Radovanu Fuchsu.

Sa sadržajem otvorenog pisma upoznati su predstavnici medija na konferenciji za novinare koja je održana u Rektoratu Sveučilišta u Zagrebu, u srijedu 1. lipnja 2011. godine.

Oznake: , , , , , , ,