Poziv na Javnu raspravu o nacrtima prijedloga zakona

Od   /  20. svibnja 2011.  /  Nema komentara

Izuzetno nam je zadovoljstvo pozvati vas na Javnu raspravu o nacrtima prijedloga Zakona o sveučilištu, Zakona o visokom obrazovanju i Zakona o znanstvenoj djelatnosti u organizaciji Udruge za razvoj visokoga školstva Universitas. Javna rasprava održat će se u Rijeci, u utorak, 24. svibnja 2011. godine s početkom u 12.00 sati na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci.

S osobitim zadovoljstvom ističemo da su se našem pozivu odazvali rektori Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Aleksa Bjeliš i prof. dr. sc. Pero Lučin, ali i drugi sveučilišni nastavnici i znanstvenici.

S obzirom na interes akademske zajednice za temu ove rasprave i najave o dodatnim sudionicima rasprave koji žele iznijeti svoja stajališta, u ponedjeljak 23. svibnja 2011. godine na mrežnim stranicama Universitasa objavit ćemo još jednu informaciju o Javnoj raspravi najkasnije do 15.00 sati.

Program Javne rasprave pogledajte ovdje.

Prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica Universitasa

Oznake: , , , , , , , , , ,