Zbog orkanske bure evakuiran dio Filozofskog fakulteta, pukom srećom izbjegnuta tragedija

Od   /  02. ožujka 2011.  /  Nema komentara

Napominjući kako je samo pukom srećom izbjegnuta tragedija, jer upravo u trenutku haranja bure igrom slučaja nije bilo studenata u učionici dekan ističe kako su takvi događaji nedopustivi.

Toranj visok osam etaža novootvorene zgrade Filozofskog i Učiteljskog fakulteta u Sveučilišnom kampusu nije uspio izdržati nalete orkanske bure koja je harala Rijekom, a nakon što je pod naletom vjetra puknulo staklo prozora učionice za seminarsku nastavu te je potom bura raznijela i vrata iste te prostorije dekan prof.dr. Predrag Šustar donio je odluku o evakuaciji studenata i nastavnika iz tornja.

Više u članku Novog lista.

“Novi”Kampus na Trsatu: lift propao, studenti se smrzavaju!

Izvođaču radova, splitskom Lavčeviću, poslan novi zahtjev za uklanjanjem nedostataka u roku od sedam dana

Više u članku Novog lista.

Oznake: , , , ,