Ministarstvo taji tko je sve potpisao izvještaj o reformi kurikuluma: Barem jedna osoba nije

Od   /  22. studenoga 2016.  /  Nema komentara

Prije nešto više od dva tjedna, točnije 3. studenoga, Povjerenstvo za unaprjeđenje reforme odgoja i obrazovanja objavilo je svoje Izvješće u kojem je iznijelo deset preporuka za nastavak reforme odgoja i obrazovanja na razini predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog odgoja i obrazovanja. Na 22. stranici Izvješća, odnosno, na njegovom samom kraju, navedeno je svih 14 članova Povjerenstva uz predsjednike, Dijanu Vican i Matka Glunčića. Iako su svi navedeni (bez vlastoručnih potpisa) u formi potpisnika Izvješća, saznajemo kako ne stoje svi članovi Povjerenstva iza objavljenog Izvješća, tj. nisu ga svi potpisali.

Više pročitajte u članku portala Srednja.hr.

Oznake: , ,