Lučin: Spremni smo preuzeti odgovornost za razvoj zajednice

Od   /  27. svibnja 2013.  /  Nema komentara

Sveučilište u Rijeci ušlo je u četvrtu etapu svoga razvoja u kojoj će se profilirati kao ustanova koja je spremna preuzeti odgovornost za razvoj zajednice i grada – poručio je na svečanoj akademiji u povodu Dana Sveučilišta rektor prof. dr. Pero Lučin. Pojašnjavajući kako je prvu fazu razvoja Sveučilišta okarakteriziralo formiranje visokoškolskih ustanova, a drugu formiranje samog Sveučilišta rektor je naglasio da je treća faza razvoja u kojoj je Sveučilište jačalo kao institucija trajala do ove godine.

U znak zahvale za 40 godina vjernosti dodijeljene su i spomenice onim zaposlenicima koji u kontinuitetu i još uvijek aktivno rade na Sveučilištu, među kojima su i članice Universitasa prof. dr. Gordana Marunić i mr. Branka Milotić.

Lučin: Spremni smo preuzeti odgovornost za razvoj zajednice

Pristup cjelovitom članku omogućio je Novi list.

Oznake: , ,