Jovanović dobio nagradu u Zadru: Novom se pravilniku protivi samo manji dio akademske zajednice

Od   /  25. ožujka 2013.  /  Nema komentara

Uvijek je lijepo dobiti nagradu, ovo je zapravo nagrada za suradnju Ministarstva i Rektorskog zbora čime se pokazuje da Ministarstvo zaista vodi brigu i stvara preduvjete i kroz sredstva koja izdvaja za visoko školstvo i znanost, ali i kroz projekte koje imamo da u Hrvatskoj stvorimo predpostavke da kroz razvoj istraživanja znanosti intelektualnog kapitala, inovacija, ulaskom u Europsku uniju budemo zaista konkurentni jer Hrvatska ako želi napredovati onda je taj napredak usko vezan uz uspješnost rada sveučilišta koja moraju biti istraživačka sveučilišta na kojima se tijekom studija uči kroz istraživanje – kazao je ministar Željko Jovanović koji je u Zadru u ponedjeljak primio prigodnu godišnju nagradu.

Više pročitajte u članku Slobodne Dalmacije.

Oznake: ,