Tribina „Budućnost mladih znanstvenika“ – izravan internetski prijenos

Od   /  10. prosinca 2012.  /  Nema komentara

Udruga za razvoj visokoga školstva „Universitas“ organizira tribinu pod nazivom „Budućnost mladih znanstvenika“.

Gosti tribine bit će pomoćnik ministra znanosti, obrazovanja i sporta RH prof. dr. sc. Saša Zelenika i rektor Sveučilišta u Rijeci prof. dr. sc. Pero Lučin. Video porukom obratit će se predsjednik Upravnog odbora Mreže mladih znanstvenika Hrvatske (MLAZ) mr. sc. Marko Pavić i predstavnik znanstvenih novaka Sveučilišta u Splitu dr. sc. Josip Lorincz.

Tribina se održava danas, u ponedjeljak 10. prosinca 2012. godine, s početkom u 12.00 sati na Učiteljskom/Filozofskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), predavaonica 006.

Moderatorica tribine bit će predsjednica Universitasa prof. dr. sc. Jasminka Ledić.

Prijenos tribine možete pratiti na mrežnim stranicama Universitasa – www.universitas.hr.

Oznake: ,