Poziv na skup “Transferne vještine u doktorskoj izobrazbi” – Sveučilište u Zagrebu, 10. listopada 2011.

Od   /  16. rujna 2011.  /  Nema komentara

Ured za doktorske studije i programe Sveučilišta u Zagrebu Vas poziva na skup “Transferne vještine u doktorskoj izobrazbi” koji će se održati na Sveučilištu u Zagrebu 10. listopada 2011. godine. Cilj skupa je osvijestiti važnost implementacije programa razvoja transfernih vještina tijekom doktorske izobrazbe te upozoriti na ulogu institucija u razvoju takvih programa. Skup je namijenjen svima uključenima u proces doktorske izobrazbe: prodekanima za znanost, voditeljima doktorskih studija, mentorima, savjetnicima, voditeljima istraživačkih timova ali i samim doktorandima.

Skup će se održati u Zvonimirovoj 8 (Velika vijećnica, III. kat). Registracija počinje u 8.30, a skup u 9.15 sati. Radni jezik skupa je engleski.

Obavijest o skupu nalazi se na mrežnim stranicama Ureda.

Ukoliko ste zainteresirani za sudjelovanje na skupu, molimo Vas da se prijavite putem online prijavnice.

Oznake: , ,