“Akademski razgovori… Autonomija sveučilišta iz američke perspektive riječkog dečka”

Od   /  27. svibnja 2011.  /  Nema komentara

“Akademski razgovori…” zamišljeni su kao otvoreni razgovor predstavnika Universitasa i gosta na odabranu temu u kojemu publika aktivno sudjeluje tijekom cijelog razgovora.

U drugom akademskom razgovoru, koji će se održati u ponedjeljak 30. svibnja 2011. godine s početkom u 13.30 sati (soba 307, 3.kat, Učiteljski fakultet u Rijeci-Kampus), prof. dr. sc. Saša Zelenika (Tehnički fakultet u Rijeci), dugogodišnji član Universitasa, ugostit će redovitog profesora Bojana Čukića, uglednog riječkog znanstvenika s West Virginia University, SAD. Razgovor će voditi na temu “Autonomija sveučilišta iz američke perspektive riječkog dečka”.

Više o drugom akademskom razgovoru Udruge Universitas pogledajte u materijalima:

Oznake: , , , ,