Sveučilište u Rijeci poziva svoje sastavnice na raspravu najnovijih prijedloga triju Zakona

Od   /  19. travnja 2011.  /  Nema komentara

Najnoviji prijedlozi triju Zakona poslani su u postupak pred-rasprave Vladi Republike Hrvastke (nakon čega slijedi daljnje postupanje na Vladi i Saboru RH). Međutim, otvorena je i mogućnost dostavljanja konkretnih amandmana na ove prijedloge iz sveučilišne zajednice. Planirano je da se prije drugog čitanja prijedloga Zakona na Saboru RH, Prosudbena skupina za Zakon o visokom obrazovanju ponovo sastane kako bi mogli ugraditi i eventualne nove prijedloge.

Sveučilište u Rijeci poziva svoje sastavnice i akademsku zajednicu na raspravu najnovijih prijedloga triju Zakona. Objedinjeni prijedlozi sastavnice trebaju se dostaviti na adresu elektronske pošte Sanje Fabijanić do 5. svibnja 2011. godine kako bi se mogli sumirati i uputiti odgovornim osobama u MZOŠ-u.

Najnovije prijedloge zakona možete pronaći na stranicama MZOŠ-a.

Oznake: , , , , ,