Američki studenti pomažu hrvatskim kolegama pri upisu na sveučilišta u SAD-u

Od   /  05. siječnja 2011.  /  Nema komentara

Institut za razvoj obrazovanja uveo novu uslugu obrazovnog savjetovanja s bivšim studentima američkih sveučilišta

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) u 2011. godini po prvi puta u Hrvatskoj organizira besplatna obrazovna savjetovanja o studiju u SAD-u koja će održavati bivši studenti američkih sveučilišta. Svaki tjedan u siječnju u IRO-u će se održavati radionice i savjetovanja koje će voditi alumne američkih sveučilišta University of Wisconsin-Madison i Georgetown University. Alumne će posjetitelje radionica uputiti kako uspješno izabrati i prijaviti se na američka sveučilišta te s njima podijeliti vlastito iskustvo studiranja u SAD-u.

IRO, kao ovlašteni EducationUSA centar za Hrvatsku (potpomognut od strane State Departmenta), organizira besplatna obrazovna savjetovanja kako bi omogućio uspješan upis na studij u SAD-u što većem broju hrvatskih studenata.

Više informacija u priopćenju za javnost Instituta za razvoj obrazovanja.

Oznake: , ,