Kako strateški upravljati visokim učilištima?

Od   /  25. studenoga 2015.  /  Nema komentara

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) proveo je istraživanje o razvoju discipline institucionalnog istraživanja na visokim učilištima u Hrvatskoj, Sloveniji, Srbiji, Austriji, Poljskoj i Rumunjskoj. Analize rezultata istraživanja objavljene su u znanstvenom članku „Podrška u donošenju odluka u srednjoj i istočnoj Europi“ na engleskom jeziku, koji je dio knjige skupine uglednih međunarodnih autora „Institucionalno istraživanje i planiranje u visokom obrazovanju: globalni kontekst i teme“. Knjigu je objavio ugledni izdavač Routledge (Taylor & Francis Group) u New Yorku i Londonu. Autor članka je Ninoslav Šćukanec iz IRO-a, zajedno s Manjom Klemenčić sa Sveučilišta Harvard u SAD-u te Janjom Komljenović sa Sveučilištu u Bristolu u Velikoj Britaniji.

Knjiga i članak dostupni su ovdje: http://www.routledge.com/books/details/9781138021433/.

Više pročitajte u priopćenju Instituta za razvoj obrazovanja.

Oznake: