Poziv na Doktorsku konferenciju DOKON 2015

Od   /  02. ožujka 2015.  /  Nema komentara

U organizaciji Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci 22. svibnja 2015. godine održati će se Doktorska konferencije za studente, voditelje i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti DOKON 2015.

Svrha Doktorske konferencije jest okupiti voditelje, studente i suradnike poslijediplomskih doktorskih studija pedagogije i obrazovnih znanosti iz Hrvatske i inozemstva kako bi se jačanjem suradnje pojedinih visokoškolskih institucija doprinijelo intenzivnijoj provedbi visokokvalitetnih istraživanja u području odgoja i obrazovanja, ali i javno promovirala važnost korištenja rezultata istraživanja za unapređivanje odgojno obrazovne teorije i prakse.

Prilozi:
Doktorska konferencija – druga obavijest