Proslava Tjedna međunarodnog obrazovanja

Od   /  06. studenoga 2013.  /  Nema komentara

Institut za razvoj obrazovanja poziva srednjoškolce i studente na obrazovna savjetovanja o mogućnostima studiranja u SAD-u povodom Tjedna međunarodnog obrazovanja

Institut za razvoj obrazovanja (IRO), ovlašteni EducationUSA centar u Hrvatskoj, u suradnji s Američkim veleposlanstvom u Zagrebu priključuje se svjetskoj proslavi Tjedna međunarodnog obrazovanja, koji se ove godine u čitavom svijetu obilježava od 11. do 22. studenoga 2013. IRO će u Tjednu međunarodnog obrazovanja posjetiteljima ponuditi raznolik program besplatnih grupnih savjetovanja o studiranju u SAD-u, virtualnih predavanja (webinara), virtualnog sajma na kojemu će sudjelovati predstavnici više od 100 akreditiranih američkih visokih učilišta kao i posebna savjetovanja za uspješno polaganje testova i pisanje prijavnih eseja za studij u inozemstvu. Detaljan program svih događanja dostupan je na www.iro.hr.

Više pročitajte u priopćenju Instituta.

Oznake: ,