Poziv na tribinu – Lice i naličje neposredne demokracije: zašto izaći na referendum?

Od   /  20. studenoga 2013.  /  Nema komentara

Izuzetno nam je zadovoljstvo pozvati vas na tribinu Udruge za razvoj visokoga školstva Universitas – Lice i naličje neposredne demokracije: zašto izaći na referendum?. Tribina će se održati u srijedu 27. studenoga 2013. godine s početkom u 13.30 sati u predavaonici 006 (prizemlje) na Učiteljskom/Filozofskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), Sveučilišna avenija 6.

Gosti tribine bit će izv. prof. dr. sc. Sanja Barić, predstojnica katedre za Ustavno pravo Pravnog fakulteta u Rijeci te prof. dr. sc. Snježana Prijić-Samaržija i prof. dr. sc. Elvio Baccarini s Filozofskog fakulteta u Rijeci. Moderatorica tribine bit će prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica Udruge Universitas.

Nadamo se vašem odazivu u što većem broju

Oznake: , ,