Međunarodni sajmovi obrazovanja ove jeseni

Od   /  26. rujna 2013.  /  Nema komentara

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) u rujnu i listopadu organizira dva sajma obrazovanja s ciljem upoznavanja učenika, studenata i ostalih zainteresiranih o mogućnostima studiranja u Hrvatskoj i inozemstvu. U ponedjeljak 30. rujna IRO organizira prvi U.S. College Fair u Hrvatskoj, koji je primarno namijenjen učenicima srednjih škola te na kojemu će se predstaviti 15 sveučilišta i koledža iz SAD-a, uključujući Sveučilište Princeton koje je rangirano kao najbolje sveučilište u SAD-u.* Od 15. do 17. listopada, IRO organizira 9. Sajam stipendija i visokog obrazovanja na kojemu će izlagati više od 45 institucija iz Hrvatske, Europe, Sjeverne Amerike i Azije, s posebnim naglaskom na Kanadu, koja je zemlja partner ovogodišnjeg sajma.

Više pročitajte u priopćenju Instituta.

Oznake: , ,