Poziv na tematsku godišnju skupštinu USACC

Od   /  22. svibnja 2013.  /  Nema komentara

Prenosimo poziv na tematsku godišnju skupštinu U.S. Alumni Community of Croatia (USACC) na temu “Preventing Croatia’s Next Brain Drain” koja će se održati u subotu, 25. svibnja na Ekonomskom fakultetu u Rijeci (dvorana 11-aneks). Na konferenciji će sudjelovati eminentni stručnjaci, koji će u formi panela razgovarati o načinu sprečavanja odljeva mozgova iz tri različite perspektive; privatnog, javnog sektora, kao i akademskog okruženja.

Konferencija je besplatna i uključuje pauzu za kavu i ručak. Službeni jezik je hrvatski, osim otvaranja koje će biti na engleskom jeziku.

Svi zainteresirani se mogu javiti e-poštom na adresu conference@usaccroatia.com, kako bi organizatori znali točan broj sudionika.

Oznake: