Konferencija sa 140 sudionika počinje danas u Opatiji

Od   /  18. travnja 2013.  /  Nema komentara

Tradicionalna deveta međunarodna bilingvalna znanstvena konferencija »Economic Integration, Competition and Cooperation« je danas započela u Opatiji. Konferenciju organiziraju Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci i Ekonomski fakultet Sveučilišta u Ljubljani u suradnji sa Sveučilištem u Antwerpenu, odnosno njegovim Centrom izvrsnosti Jean Monnet i CEDIMES-om – Centrom za istraživanje međunarodnog razvoja i društveno ekonomska kretanja iz Pariza, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Beogradu, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Sarajevu, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta »Sv. Ćirila i Metoda« u Skopju, Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Podgorici, Fakultetom za ekonomske i upravne znanosti Sveučilišta Dokuz Eylül Izmir, »Aleksandër Moisiu« Sveučilištem u Draču, Nacionalnim ekonomskim sveučilištem Ternopil, Akademijom za javnu administraciju Chişinău i Ekonomskim fakultetom Sveučilišta u Prištini. Suorganizator znanstvenog skupa tradicionalno je Komisija Europske unije.

Konferencija sa 140 sudionika počinje danas u Opatiji

Pristup cjelovitom članku omogućio je Novi list.

Oznake: