Predavanje Nj.E. Park, veleposlanika R. Koreje – 09.11.2012.

Od   /  07. studenoga 2012.  /  Nema komentara

U sklopu dolaska Nj. E. Seong Ung Parka u prvi posjet Sveučilištu u Rijeci, g. Rektor upućuje poziv na javno predavanje koje će Veleposlanik održati u petak, 9. studenoga s početkom u 12 sati u prostoru Studentskog centra, prizemno – Multiart Centar Akvarij, Ul. Radmile Matejčić 5.

Tema predavanja jest: „Introduction to Korea“, i bit će popraćena prezentacijom, širokog je spektra, a održat će se na engleskom jeziku (oko 30-tak minuta).

Nakon predavanja, Nj.E. Park uručit će donaciju od preko stotinu knjiga, CD-a i video-zapisa namijenjenu riječkom Sveučilištu, a koju će preuzeti akademik Daniel Rukavina, raniji rektor Sveučilišta i začetnik međusveučilišnih odnosa i znanstvenih veza između akademija znanosti R. Koreje i RH.