Poziv na volontiranje: Studentsko športsko društvo Filozofskog fakulteta u Rijeci organizira Humanitarni dan sporta

Od   /  09. svibnja 2011.  /  Nema komentara

Studentsko športsko društvo Filozofskog fakulteta u Rijeci i ove godine organizira Humanitarni dan sporta. Sav prihod prikupljen tijekom dana sporta bit će doniran Udruzi Portić za održivost projekta Pripovjedač/ica priča u Dječjoj bolnici Kantrida”, poznatijeg kao “Tete pričalice”**.

Kako bi projekt u potpusnosti zaživio, potreban nam je popriličan broj volontera/ki, pa Vas ovim putem pozivamo da se uključite u akciju.

Detalje o projektu kao i o obvezama volontera/ki dostavljamo u privitku.

Ukoliko ste zainteresirani za uključivanje u projekt, molimo Vas da se upišete u raspored dežurstva te nas nakon toga kontaktirate na mail sport.ffri@gmail.com ili broj 091 161 0176 (Nikola).

2. Humanitarni dan sporta – upute za volontere

Oznake: , , ,