Studentski restoran Kampusa na Trsatu čeka atest na buku

Od   /  14. ožujka 2011.  /  Nema komentara

Uz Studentski centar, kojem će pripasti ukupno pet tisuća četvornih metara prostora, u objekt prehrane uselit će i privatni ugostitelji jer prema planovima Sveučilišta čak će dva prostora u novoizgrađenom objektu imati komercijalnu svrhu

Iako je pitanje dana kada će se otvoriti objekt Studenstke prehrane u Sveučilišnom kampusu , u Rektoratu Sveučilišta u Rijeci ne žele špekulirati s točnim datumom otvorenja jer ono što se čeka je atest ispitivanja na buku koji je neophodan za registraciju restorana.

Tehnički pregled zgrade izvršen je krajem siječnja, a u međuvremenu je objekt površine 7.240 četvornih metara kompletno opremljen. Najveći dio te zgrade pripast će Studentskom centru koji će voditi restoran sa 750 sjedećih mjesta po principu već postojećeg studentskog restorana »Index«.

Više u članku Novog lista.

Oznake: , ,