Uskoro 6. Sajam stipendija!

Od   /  30. rujna 2010.  /  Nema komentara

Sajam stipendija 2010. predstavlja više od 4.000 pojedinačnih stipendija

Institut za razvoj obrazovanja (IRO) organizira 6. Sajam stipendija u srijedu, 20. listopada 2010. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu, od 10 do 18 sati.

Sajam stipendija središnji je nacionalni događaj u području visokog obrazovanja na kojemu će više od 30 uglednih hrvatskih i inozemnih institucija predstaviti oko 70 programa financijske potpore dostupnih hrvatskim građanima za studiranje u Hrvatskoj i inozemstvu.

Putem ovih programa dodjeljuje se više od 4.000 pojedinačnih stipendija, od kojih oko 800 za studij u inozemstvu te ostatak za studij u Hrvatskoj.

Očekuje se da će Sajam stipendija 2010. otvoriti ministar znanosti, obrazovanja i športa dr. sc. Radovan Fuchs i rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Aleksa Bjeliš, a otvorenju će prisustvovati i predstavnici akademskog i gospodarskog sektora te organizacija civilnoga društva. Cjeloviti program Sajma i popis izlagača dostupni su na www.stipendije.info.

Više informacija u priopćenju za javnost.

Oznake: ,