Iznimno velik odaziv studenata na istraživanje EUROSTUDENT

Od   /  15. srpnja 2010.  /  Nema komentara

Preko 4800 studenata diljem Hrvatske sudjelovalo u međunarodnom istraživanju o kvaliteti studentskog života

Istraživanju o kvaliteti studentskog života u Hrvatskoj EUROSTUDENT pristupilo je 4839 hrvatskih studenata koji su ispunili upitnik na stranici www.eurostudent.hr.

Budući da se istraživanje provodi po prvi puta u Hrvatskoj, ovaj odaziv je veliki uspjeh koji osigurava reprezentativnost i vjerodostojnost rezultata istraživanja. Ovako velik odaziv ujedno pokazuje da su studenti prepoznali važnost prikupljanja podataka o njihovim stvarnim potrebama i problemima.

Rezultati istraživanja bit će objavljeni u prosincu 2010. godine, a njihova usporedba s rezultatima u drugim europskim zemljama poslužit će kao osnova za unapređenje studentskog standarda u Hrvatskoj. Novosti o istraživanju možete pratiti na www.eurostudent.hr i na Facebook stranici EUROSTUDENT.hr.

Više informacija u priopćenju za javnost Instituta za razvoj obrazovanja.

Oznake: , , ,