Očitovanja akademskih institucija o novim zakonima

Od   /  22. svibnja 2011.  /  Nema komentara

U utorak, 24. svibnja 2011. u 12,00 sati na Tehničkom fakultetu u Rijeci održat će se rasprava o nacrtima zakona o znanosti i visokom obrazovanju. Svoje sudjelovanje potvrdili su prof. dr. sc. Pero Lučin, rektor Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Aleksa Bjeliš, rektor Sveučilišta u Zagrebu, čelnici visokih učilišta te drugi uvaženi pripadnici hrvatske akademske zajednice.

Kao prilog raspravi i donošenju zaključaka bilo bi vrlo korisno imati odluke fakultetskih vijeća i ostalih institucija koja su o zakonima zauzela svoj stav. Molimo čelnike institucija/organizacija/udruga koje su se očitovale o zakonima, a očitovanje se ne nalazi na stanicama Universitasa, da nam čim prije dostave svoja očitovanja kako bismo ih mogli objaviti.

Napominjemo da ćete raspravu koja će se odrzati u utorak, 24. svibnja 2011, godine s početkom u 12.00 sati moći pratiti na internetskim stranicama www.universitas.hr

Očitovanja hrvatskih institucija o zakonima:

Sastavnice Sveučilišta u Zagrebu:

Rijeka

Split