Otvaranje prijava za sudjelovanje na konferenciji Hrvatski kvalifikacijski okvir – mehanizam za osiguravanje relevantnosti obrazovanja, Rijeka, 7. prosinca 2018. godine

Od   /  04. studenoga 2018.  /  1 komentar

Nacionalno vijeće za razvoj ljudskih potencijala u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Sveučilištem u Rijeci organizira i ove godine konferenciju na kojoj se predstavljaju i raspravljaju novosti sa svih razina obrazovanja u Hrvatskoj.

Ovogodišnja konferencija održat će se u Rijeci, 7. prosinca 2018., pod nazivom Hrvatski kvalifikacijski okvir – mehanizam za osiguravanje relevantnosti obrazovanja te se nadamo da će i ova, već četvrta u nizu konferencija Nacionalnog vijeća za razvoj ljudskih potencijala, biti iznimno posjećena kao i dosadašnje.

Više pročitajte na mrežnim stranicama Ministarstva.

Oznake: , , ,