Poziv na Godišnju skupštinu Udruge Universitas

Od   /  05. veljače 2018.  /  Nema komentara

Poštovani i dragi članovi Universitasa,

izuzetno mi je zadovoljstvo pozvati vas na Godišnju skupštinu Udruge za razvoj visokoga školstva «Univesitas» u 2018. godini.

Godišnja skupština održat će se u utorak, 6. veljače 2018. godine u predavaonici UF-308 (3. kat) na Učiteljskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu) s početkom u 14.00 sati.

U prilogu ovoga poziva dostavljam vam poziv s dnevnim redom te materijale uz pojedine točke dnevnoga reda Godišnje skupštine.

Budući da je vaše sudjelovanje od iznimne važnosti zbog kvoruma i mogućnosti održavanja Skupštine, ljubazno bih vas molio da nam pomoću Doodle poveznice https://doodle.com/poll/7dcfnpdye23rp7he date povratnu informaciju o mogućnosti vašega sudjelovanja.

Unaprijed vam zahvaljujem na odazivu te vas srdačno pozdravljam.

S poštovanjem
Marko Turk

Predsjednik Universitasa

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn