Članstvo u Udruzi “Universitas” u 2018. godini

Od   /  08. siječnja 2018.  /  Nema komentara

Budući da se broj članova iz godine u godinu mijenja, Udruga Universitas ove je, kao i protekle dvije godine, odlučila dostaviti poziv za obnovu članstva svim dosadašnjim članovima.

Novoizabrane članove srdačno pozdravljamo i pozivamo na uplatu članarine u cilju aktivacije članstva, članove iz 2017. godine podsjećamo na obnovu članarine i u 2018. godini, a ranije članove pozivamo da nam se ponovno pridruže.

Sve zaninteresirane za članstvom u Udruzi u 2018. godini molimo da uplatu izvrše što prije, a najkasnije do petka 19. siječnja 2018. godine. Uplata članarine od iznimne nam je važnosti zbog planiranja godišnje skupštine. O terminu održavanja godišnje skupštine bit ćete na vrijeme informirani.

Članarina, u skladu s odlukom Skupštine, i dalje iznosi 10,00 kn za studente (na svim razinama studija – preddiplomske, diplomske, specijalističke i doktorske), 50,00 kn za članove umirovljenike te 100,00 kn za ostale članove. Počasni članovi izuzimaju se iz plaćanja godišnje članarine. Informacije o pravima i obvezama članova Universitasa dostupne su u Statutu Udruge – http://www.universitas.hr/uni-dokumenti/

Uplatu članarine molimo da izvršite prema sljedećim podacima:

Udruga za razvoj visokoga školstva „Universitas“, Sveučilišna avenija 6, HR-51000 Rijeka

Žiro račun: 2402006-1100129526 (Erste banka)

IBAN: HR1524020061100129526

Model: HR00 Poziv na broj primatelja: OIB člana

Svrha uplate: Ime i prezime člana – Članarina za 2018.

Iznimno je važno da u pozivu na broj navedete svoj OIB budući da nam je taj podatak važan za bazu članova jednako kao što Vas molimo da obavezno pod svrhu uplate navedete Vaše ime i prezime.

Zbog otežanog (u nekim slučajevima i nemogućeg) otkrivanja identiteta onih koji su proteklih godina vršili uplatu članarine u pošti (s obzirom da u transakciji nije bilo navedeno ime i prezime, nego samo broj pošte), molimo sve članove, ako je moguće, da takav način plaćanja izbjegavaju.

Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Oznake: ,