21. simpozij: PERSONALIZED MEDICINE: BASIC AND SOCIAL ASPECTS – Challenges for social security systems

Od   /  09. studenoga 2017.  /  Nema komentara

21. simpozij se održava u organizaciji HAZU Zavoda za biomedicinske znanosti u Rijeci u suradnji sa Jean Monnet Inter-University Center of Excellence Opatija, Pravnim i Medicinskim fakultetom i Odjelom za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci i HLZ – podružnica Rijeka.

Tema 21. Simpozija je: PERSONALIZED MEDICINE: BASIC AND SOCIAL ASPECTS – Challenges for social security systems

Simpozij će se održati 20-21. studenoga 2017. godine.

Predsjednik Znanstvenog odbora je akademik Daniel Rukavina, a Organizacijskog odbora je prof. dr. sc. Nada Bodiroga Vukobrat.

Kao predavači sudjeluje trinaest znanstvenika, osam iz Hrvatske i pet istaknutih znanstvenika iz inozemstva.

Program 21. simpozija

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Oznake: , , , , , ,