Poziv na predstavljanje znanstvene monografije „Kompetencije akademske profesije“

Od   /  11. svibnja 2016.  /  Nema komentara

Izuzetno nam je zadovoljstvo pozvati vas na predstavljanje znanstvene monografije „Kompetencije akademske profesije. Fata volentem ducunt, nolentem trahunt, autorâ i članova Udruge Universitas dr. sc. Marka Turka i prof. dr. sc. Jasminke Ledić, s Odsjeka za pedagogiju Filozofskog fakulteta u Rijeci te znanstveni kolokvij na kojem će gostovati dr. sc. Terhi Nokkala s Finnish Institute for Educational Research, University of Jyväskylä.

Predstavljanje monografije i znanstveni kolokvij održat će se u utorak, 17. svibnja 2016. godine s početkom u 13.30 sati u predavaonici 006 pri Filozofskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu).

Oznake: , , , , , , , ,