Najava tribine “Nacrt Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja: prilozi javnoj raspravi”

Od   /  11. travnja 2016.  /  Nema komentara

Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas iz Rijeke najavljuje održavanje trbine s temom “Nacrt Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja: prilozi javnoj raspravi”.

Tribina će se održati u četvrtak, 21. travnja 2016. godine s početkom u 13.30 sati na Građevinskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), predavaonica G-003 (prizemlje).

Gost/ uvodničar bit će prof. dr. sc. Željko Potočnjak s Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, predsjednik Stručnog povjerenstva za izradu nacrta Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja.

Moderatori tribine bit će prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica Upravnog odbora i dr. sc. Marko Turk, član Izvršnog odbora Universitasa.

Cilj je tribine raspraviti nacrt novoga Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja. Organizacijom ove tribine Universitas želi dati doprinos javnoj raspravi o nacrtu Pravilnika.

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Oznake: , , , ,