Uskoro 11. Sajam stipendija i visokog obrazovan

Od   /  17. rujna 2015.  /  Nema komentara

Ovogodišnji Sajam bit će najveći do sada s preko 80 izlagača iz čak 18 zemalja!

Institut za razvoj obrazovanja organizira 11. po redu Sajam stipendija i visokog obrazovanja koji će se održati 13. listopada 2015. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu te 15. listopada 2015. na Sveučilištu u Rijeci. Zemlja partner ovogodišnjeg Sajma je Slovenija, a na Sajmu će sudjelovati više od 80 izlagača iz čak 18 zemalja Europe, Sjeverne Amerike, Bliskog Istoka i Azije koji će predstaviti svoje studijske programe i programe stipendiranja. Na Sajmu će se predstaviti vodeća slovenska visoka učilišta i različiti programi financijske pomoći za hrvatske studente te će po prvi puta biti izloženi i atraktivni studentski projekti poput bolida i bespilotnih letjelica proizvedenih na slovenskim visokim učilištima. Detaljnije informacije o Sajmu i program događanja dostupni su na web stranici Stipendije.info (www.stipendije.info/hr/sajam) i na Facebook stranici Tražim stipendiju (www.facebook.com/trazim.stipendiju).

Više pročitajte u priopćenju Instituta za razvoj obrazovanja.

Oznake: , , ,