Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci prvi riječki fakultet s potvrdom kvalitete

Od   /  29. travnja 2013.  /  Nema komentara

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci prva je riječka visokoškolska ustanova kojoj je dodijeljen Certifikat sustava osiguranja kvalitete. Riječ je o Certifikatu kojim Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) potvrđuje da je sustav osiguravanja kvalitete u skladu sa standardima i smjernicama za osiguranje kvalitete u europskom prostoru visokog obrazovanja te ujedno potvrđuje da je sustav osiguranja kvalitet visokog učilišta učinkovit i u razvijenoj fazi.

Pristup cjelovitom članku omogućio je Novi list.

Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Oznake: , ,